O Firmie

"Stal-chem" to firma zajmująca się produkcją neutralnych mebli gastronomicznych oraz barierek i balustrad nierdzewnych najwyższej jakości!

Jesteśmy zakładem ukierunkowanym pod produkcję nietypowych elementów i mebli ze stali nierdzewnej.
Firma powstała w 2003r i opiera się wyłącznie na polskim prywatnym kapitale. Kilkuletnia obecność firmy na rynku, konsekwentnie realizowana polityka podnoszenia jakości, nowoczesna technologia produkcji oraz wiedza i doświadczenie zainwestowane w poszukiwanie nowych rozwiązań i możliwości sprawiły, iż firma może dziś wyposażać w sprzęt najwyższej jakości:

• pomieszczenia kuchenne restauracji, hoteli, szpitali, stołówek pracowniczych
• bary na stacjach paliw
• działy obróbki i ekspozycje żywności w hipermarketach
• cukiernie i piekarnie
• inne obiekty gastronomiczne

Wszystkie meble i urządzenia oferowane przez firmę produkowane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej ze szczególnym zwróceniem uwagi na ich bezpieczną i higieniczną konstrukcję. Estetyka wykonania, funkcjonalność oraz łatwość utrzymania w czystości sprawiły, iż wyroby firmy stal-chem obdarzone zostały zaufaniem wielu inwestorów obiektów w kraju i za granicą. Wysoką jakość produkowanych mebli i urządzeń potwierdzają niezbędne atesty, posiadane przez firmę od kilku lat.

Stal-chem w żadnym razie nie chce stanąć w miejscu. Dotychczas osiągnięta pozycja firmy w ekspansji krajowej to nie wszystko. To co jest dla nas naprawdę ważne to fakt, że sukces ten jest wynikiem wychodzenia naprzeciw potrzebom klienta a nawet wyprzedzania tych potrzeb poprzez wprowadzanie innowacyjnych i bardziej zaawansowanych technologicznie wyrobów i usług.


STAL-CHEM | Design by RADECOMP